1408096

Tunnistamaton taiteilija, Iltapurjehdus.

Sign. A. Ericsson -96. Öljy kankaalle 60 x 90 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Alma Ahlroth
Helsinki
Alma Ahlroth
Avustava asiantuntija, taide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13, 14–17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
600 EUR