Design Möbler
1320970

Hee Welling, stolar, 6 st ”AA19” för Hay 2000-tal

Hee welling, stolar, 6 st ”aa19” för hay 2000-tal.

Lackerad benställning, klädsel ulltyg, bredd 60 cm, höjd 78 cm, djup 50 cm, sitthöjd 46 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Proveniens

Restaurang "Sture" i Malmö

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
8 000 SEK