Louise Enhörning

(Sverige, Född 1976)
Louise Enhörning
(Sverige, Född 1976)

Louise Enhörning, fotografi signerad och numrerad 1/3 a tergo

"Closer", 2015. Signerad Louise Enhörning och numrerad 1/3 på etikett a tergo. C-print, bildyta 33,5 x 48,5 cm.

Proveniens

LOYAL Gallery, Stockholm.

LOYAL Gallery, Stockholm, "Closer", 22 augusti - 22 september 2015, ett annat exemplar utställt.

Utropspris
7 000 SEK
Följerätt

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17