Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Konstglas
1210583
Kaj Franck
(1911-1989)
Kaj franck, vas, glas, signerad k.f. nuutajärvi notsjö -61.

KAJ FRANCK, VAS, glas, signerad K.F. Nuutajärvi Notsjö -61.

Gult och klart glas. Höjd 26,5 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
300 EUR