Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Konstglas
1210600
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, vas glas signerad kosta boda unik 310850119.

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas glas signerad Kosta Boda unik 310850119

Handmålad dekor, höjd 32 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK