Konst Skulptur
1218451
Lars Huck Hultgren
(Född 1931)
Lars huck hultgren, skulptur, signerad.

LARS HUCK HULTGREN, Skulptur, signerad

Sommarflicka, 57 x 39 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Gummesons konsthandel, Stockholm.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK