1301383

Vajra, brons. Tibet, 1900-tal.

Vajra, brons. tibet, 1900-tal.

Dubbelvajra med. Längd 23 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 800
177
209
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 sep 11:40
1 800 SEK
14 sep 11:40
1 700 SEK
14 sep 11:40
1 600 SEK
14 sep 7:44
1 500 SEK
14 sep 7:44
1 400 SEK