1399375

Edme-Adolphe Fontaine

(Frankrike, 1814-1883)
Edme-Adolphe Fontaine, olja på pannå, signerad och daterad 1863?.

Edme-Adolphe Fontaine, olja på pannå, signerad och daterad 1863?

Hårklippning, fältlägret. 12,5 x 18 cm.

Lagad spricka, slitage.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
4 000 SEK