1408120

Terho Sakki

(Finland, 1930-1997)
Terho Sakki, relief, brons, signerad och daterad -92.

Kvinnofigur. 49 x 22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
250 EUR