Nils Dahlgren

(Sverige, Född 1938)
Nils Dahlgren
(Sverige, Född 1938)

Nils Dahlgren, skulptur signerad och daterad 94

Polerad metall, höjd inkl sockel av trä 39 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
10 000 SEK
Följerätt

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17