Armlänk, 18K guld, x-länk

Armlänk, 18K guld, x-länk

Svenska stämplar. Längd ca 19 cm. Bredd ca 12 mm. Vikt 41,7 gram.

Slitage.

Utropspris
18 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17