Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

80 föremål
Gino Carollo, soffbord, "Planet", Bonaldo, Italien.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Studiolampa, Mariano Fortuny, samtida.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lampa, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Kandelaber, mässing, Skultuna, 1984.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa. Carl Fagerlund. Orrefors.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1930-tal.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Matbord, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1920-tal.
60 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampor, ett par 1900-talets slut.
150 EUR
Utropspris
250 EUR