Diverse

37 föremål
Fohundar, 3 par, porslin. Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Neonskyltar, 2 st, 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsurnor, 2st, Stafsjö Bruk, 1900-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kandelaber, mässing, Skultuna, 1984.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, koppar, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK