Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler

419 föremål
SOFFBORD 1900-talets senare del.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR 8 st snarlika 1900-talets början.
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MONTERSKÅP 1900-talets andra hälft.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL troligen Frankrike omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, "Romeo" Norell möbler 2000-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets först hälft.
2 288 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LÄKARSKÅP Polen 1900-talets mitt.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER ett par, 1960/70-tal.
920 EUR
Utropspris
600 EUR
ISAMU NOGUCHI, soffbord, Vitra.
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, matbord, "Hunting table", Danmark.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKRIVBORD, Rydens Interiör AB, 1992.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SWEDISH MODERN, spegel, mässing, 1940-50-tal.
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, soffbord, för DUX.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, barock, 1700-tal.
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HYLLSYSTEM, 1960-tal.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, ett par, sent 1800-tal.
5 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SERVERINGSVAGNAR/SIDOBORD, ett par, 1900-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EILERSEN, soffa "Baseline", 2009.
380 EUR
Utropspris
900 EUR
FOTPALL, OTTO SCHULTZ, Boet, Göteborg, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LOUNGEFÅTÖLJ, 1970-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOILETTBORD nyrokoko 1800-talets slut.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD SAMT STOL 1900-talets senare del.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR ett pr Thonet 1900-talets början.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JALUSISKÅP, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER 2 st 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BLOMBORD empirestil omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1920-tal.
340 EUR
Utropspris
600 EUR
SERVERINGSVAGN, art deco, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALVAR AALTO, bord, modell H94, Artek, 1900-talets slut.
8 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CARL MALMSTEN, Karmstolar, 5 st.
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, Swedish Modern, 1950-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Eva", Dux.
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1950-/1960-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950-/1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, sent 1800-tal.
2 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets mitt.
2 888 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffa, "Capri", Trensum.
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
VITRINSKÅP / MONTERSKÅP, 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, rokokostil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK