Möbler

Föremål i fokus

278 föremål
Soffbord, ett par, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, England, 1800-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, Slettvoll, samtida.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gino Carollo, soffbord, "Planet", Bonaldo, Italien.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Salongsbord, 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, rokokostil, 1800-tal.
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gillis Lundgren, soffbord, "Impala", IKEA, 1970-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidomöbel, 1950/1960-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Niels Gammelgaard, hylla, "moment/Enetri", IKEA.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/bänk, Walles & Walles.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hurts, Slettvoll, samtida.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matgrupp, 8 delar, Hong-Kong, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pallar, ett par.
30 EUR
Utropspris
400 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Dumbwaiter England 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar 7 st 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bokskåp, ett par, gustaviansk stil, 2000-tal.
2 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, rokokostil, 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord med uppsats, Empirestil, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, omkring år 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Biblioteksbord, Barockstil, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4st, Rokoko, 1700-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 12 st, Gustaviansk stil, 1900-tal.
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord/bockbord, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilstol, 'Mistral', Roche Bobois, Frankrike.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blomsterbord, ett par, 1950-60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, omkring år 1900.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, George IV-stil, England, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, vril, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Matbord, 1960-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord, 3 st, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Konsolbord, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Art Déco, 1930-tal.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK