Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Samlarföremål

14 föremål
GLASMÅLNING, "Titanic", 1900-talets början.
130 EUR
Utropspris
300 EUR
TRÄSNITT, 4 st, Japan, Shunga, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIEDESTALER ett par modern tillverkning.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROTETAVLA, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FRITZ VOIGT, mekanisk leksak, Tyskland, 1950-tal.
2 110 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERIETIDNING, Kalle Anka, nr 1 1948.
20 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK