Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

13 föremål
Louis Vuitton, "Chelsea", väska.
421 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, "Bucket", väska.
580 EUR
Utropspris
500 EUR
Céline, "Trio bag", väska.
720 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, "Noé", väska.
680 EUR
Utropspris
650 EUR
Burberry, paraply.
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Alma", väska.
150 EUR
Utropspris
500 EUR
Prada, "Shopping tote" väska.
420 EUR
Utropspris
550 EUR
Louis Vuitton, väska, "Pochette Metis", 2020.
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Cartier, glasögon 3 st 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK